Finał Szlachetnej Paczki

20161209_132757

10 grudnia przewieźliśmy Szlachetną Paczkę ze Szkoły Podstawowej do magazynu Szlachetnej Paczki, który się mieścił w Sosnowcu w jednym z budynków CKZiU przy ulicy Kilińskiego. W sumie udało nam się zapełnić 18 paczek – pudeł. Znalazły się w nich: żywność, środki czystości, ubrania, zabawki, książki oraz wymarzone przez Rodzinę Paczkową prezenty. Do całości dołączyło łóżko piętrowe – co dopełniło realizację wszystkich potrzeb rodziny wybranej przez naszą szkołę w projekcie Szlachetna Paczka.

Zgromadziliśmy bardzo wiele ubrań i zabawek – nie wszystkie zostały zawiezione do rodziny, ponieważ mieszkają oni, jako sześcioosobowa rodzina w jednym pokoju  – zostaną one podarowane innym potrzebującym.

Bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję Szlachetna Paczka w naszej Szkole Podstawowej. Dzięki tego typu akcjom uczymy Dzieci współdziałania,  współczucia i mądrego pomagania. DZIĘKUJEMY!!!!!

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego 🙂