Walentynki tuż, tuż…

 

photo-frame-1991824_960_720

Z okazji zbliżającego się dnia Św. Walentego zapraszamy Was do udziału w Konkursie Walentynkowym – Najpiękniejszą kartkę z życzeniami w języku angielskim ( do wtorku tj. 14.02, kiedy zostanie rozstrzygnięty konkurs).

14 lutego to najważniejszy i najbardziej romantyczny dzień w roku. Dlatego też samorząd szkolny uczyni ten dzień wyjątkowym. Będziecie mogli „wysłać życzenia” za pośrednictwem specjalnej poczty Walentynkowej.

Podczas przerw międzylekcyjnych będziecie mogli zadedykować, a nawet zaśpiewać piosenkę dla Wybranka/ki serca, kogoś kogo darzycie sympatią, kogoś, kogo wyjątkowo lubicie,  może nawet skrycie uwielbiacie i kochacie i chcecie, żeby na Was właśnie zwrócił uwagę. Może to właśnie Wasz piękny głos otworzy mu o czy ??? A może po prostu macie ochotę zaprezentować swoje umiejętności wokalne?

Pamiętajcie w tym dniu o czerwonym akcencie waszej garderoby. Prosimy, żebyście w tym dniu ubrali się w coś czerwonego, żeby dodatkowo uczcić dzień Św.Walentego 🙂

W tym dniu czeka Was świetna zabawa również w godzinach popołudniowych.  Zapraszamy Wszystkich Uczniów na Wielki Bal Karnawałowo-Walentynkowy, który zostanie zorganizowany na świetlicy szkolnej w godz. 15.00- 17.00. Bardzo mile widziane przebrania, stroje lub maski karnawałowe.