Podsumowanie Szlachetnej Paczki.

szlachetna_paczka-1

Szanowni Państwo  Darczyńcy !!!!

W tym roku podarowaliśmy Paczkę wyjątkowej Rodzinie. Otrzyma ona od nas wsparcie w postaci 23 paczek (!!), które otrzymali w minioną niedzielę oraz 3 ton węgla dostarczonych w poniedziałek.

W tych 23 pudełkach znajdowały się artykuły spożywcze, artykuły chemii gospodarczej (w tym jedna wielka reklamówka past do zębów:) ), ubrania, książki, pościel, ręczniki, ciepłe koce, 3 plecaki szkolne, artykuły szkolne, upominki, o których marzyli… do tego dołożyliśmy im 4 karty podarunkowe do sklepu CCC każda o wartości 150 zł oraz 4 karty podarunkowe do sklepu Biedronka każda o wartości 100 zł.

Całość naszej Paczki możemy wycenić na ok. 5 000 zł.

W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić także udział  wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie tej Paczki. Wszystkich, którzy podarowali tej Rodzinie odrobinę dobra ofiarując na ten cel pieniądze lub konkretny dar materialny. Dziękujemy za ten wielki dar serca:)

Warto podziękować także osobom zaangażowanym w pakowanie Paczki – są to klasy 5a oraz 5b ze Szkoły Podstawowej oraz Zuza Drab z Liceum.

Dziękujemy także ks. Arkadiuszowi,  ks. Mariuszowi oraz Tomaszowi Zygmuntowi za pomoc w przewiezieniu Paczki do magazynu Szlachetnej Paczki w sobotę.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy powiedzieć razem:  „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”

Koordynatorzy akcji w Zespole Szkół Katolickich

Jolanta Opuchlik – Polak

Agnieszka Juszkiewicz – Płaza

Alicja Marciniec