Gratulacje dla Naszych finalistów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych !!!

„Ani bowiem talent bez wiedzy, ani wiedza bez talentu nie mogą stworzyć doskonałego mistrza.”

Witruwiusz

Znamy już nazwiska finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

 

Wielkie gratulacje dla uczennicy klasy III b gimnazjum, Wiktorii Kasprzyk.

Uczennica zakwalifikowała się do III etapu konkursu przedmiotowego z biologii na poziomie gimnazjalnym i już otrzymała tytuł finalisty. Jednocześnie  życzymy dalszych sukcesów w trzecim etapie konkursu. TRZYMAMY KCIUKI WIKTORIA!!!!!!!!!!!

ladybird-163480_1280

 

Wielkie gratulacje dla uczennicy klasy III b gimnazjum, Julii Broen.

Uczennica zakwalifikowała się do III etapu konkursu przedmiotowego z geografii na poziomie gimnazjalnym. GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI JULIA !!!!!!!!!!!

globe

 

Wielkie gratulacje dla uczennicy klasy III b gimnazjum, Oliwii Książek.

Uczennica zakwalifikowała się do III etapu konkursu przedmiotowego z fizyki na poziomie gimnazjalnym. GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI OLIWIA !!!!!!!!!!!

fizyka

Wielkie gratulacje dla ucznia klasy III b gimnazjum, Kamila Soćko.

Uczeń zakwalifikował się do III etapu konkursu przedmiotowego z chemii na poziomie gimnazjalnym. GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI KAMIL !!!!!!!!!!!

chemia

Wielkie gratulacje dla uczennicy klasy III b gimnazjum, Poli Wiśniewskiej oraz uczennic klasy VII b szkoły podstawowej: Julii Bożyk, Natalii Suszek oraz Dominiki Lipińskiej.

Uczennice zakwalifikowały się do III etapu konkursu przedmiotowego z języka polskiego.  GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI POLA, JULIA, NATALIA I DOMINIKA !!!!!!!!!!!

jezyk polski

Wielkie gratulacje dla uczennicy klasy III b gimnazjum, Poli Wiśniewskiej.

Uczennica zakwalifikowała się do III etapu konkursu przedmiotowego z języka angielskiego na poziomie gimnazjalnym. GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI POLA !!!!!!!!!!!

angielski

Wielkie gratulacje dla uczennicy klasy III b gimnazjum, Poli Wiśniewskiej oraz uczennicy klasy VII b szkoły podstawowej: Julii Bożyk

Uczennice zakwalifikowały się do III etapu konkursu przedmiotowego z historii. GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI POLA I JULIA !!!!!!!!!!!

historia

 

Gratulujemy uczniom i nauczycielom, którzy ich tak dobrze przygotowali.