Zakończenie roku szkolnego tuż, tuż…

Katolik_end

W piątek, 22 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież i dzieci  oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników administracji naszej szkoły katolickiej zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną o godz. 9.00.

 

Szczegółowy harmonogram zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018:

 

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klas III Szkoły Podstawowej odbędzie się w środę 20 czerwca o godz. 17.00 na sali gimnastycznej w budynku Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy ul. Kasztanowej 3a w Sosnowcu.
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum odbędzie się w czwartek 21 czerwca o godz. 16.30 w Oratorium przy Zespole Szkół Katolickich, ul. Mariacka 18 w Sosnowcu.
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas VI, VII SP, II GIM, I,II LO odbędzie się w piątek 22 czerwca o godz. 8.00 w Oratorium przy Zespole Szkół Katolickich, ul. Mariacka 18 w Sosnowcu. Po Mszy Świętej spotkania z wychowawcą w klasach.
  •  Uroczysta akademia i zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-V SP odbędzie się w piątek 22 czerwca o godz. 10.30 w budynku Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy ul. Kasztanowej 3a w Sosnowcu.