Życzenia imieninowe dla Księdza Kanonika Andrzeja Domagały

DSC04795

Czcigodny Księże Proboszczu.

Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie. Zapewniając o tej wdzięczności, pragniemy w imieniu całej wspólnoty Zespołu Szkół Katolickich złożyć Księdzu Kanonikowi życzenia zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz tego, by Twoje szlachetne powołanie, przyniosło Ci zadowolenie i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi.

Pragniemy, aby Ksiądz Kanonik niezmiennie dzielił się z nami otwartym sercem, pobożną radą, umacniał w wierze i uczył nas dzielności. Niech Najświętsza Panna otacza Księdza Proboszcza miłością i opieką, szczególnie w trudnych chwilach i wyprasza u Swego Syna wszelkie potrzebne łaski.

Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patrona, który niech wspiera wszelkie poczynania i każdą dobrą myśl Księdza Proboszcza.

Wyrażając swoją wdzięczność pragniemy jednocześnie złożyć  najserdeczniejsze życzenia słowami z Pisma Świętego: „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą. Niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze. I niech Cię obdarzy pokojem”.

Do życzeń dołączamy duchowy prezent w postaci modlitwy.

 

Dziękujemy! Szczęść Boże!

roses-2111550_1280 Msza św. imieninowa w intencji ks. kanonika Andrzeja Domagały od Dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego oraz społeczności szkolnej – 2 grudnia 2018 r., godz. 10.00.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: