Podsumowanie akcji „Szlachetna Paczka 2018”

8 grudnia 2018 roku ksiądz Mariusz Socała, pan Tomasz Zygmunt i pani Alicja Marciniec przewieźli nasze dary dla Rodziny wybranej w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

Łączna wartość paczki to 5000 zł.

Przekazaliśmy 21 paczek złożonych z darów materialnych oraz bonów na obuwie o łącznej wartości 600 zł, jak i bonów do sklepu Biedronka o łącznej wartości 500zł. Z zebranych pieniędzy w obu budynkach naszej szkoły ( kiermasze, zbiórki pieniędzy) zakupione zostały 2 tony węgla o łącznej wartości 1500 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, wszystkim osobom zaangażowanym w tę akcję. Dziękujemy uczniom za aktywne włączenie się do realnej pomocy potrzebującej rodzinie, czy to poprzez organizowanie różnego rodzaju akcji, zbiórek, za przewiezienie darów z budynku przy ul. Mariackiej do budynku przy ul. Kasztanowej, gdzie pakowaliśmy całą Paczkę. Dziękujemy klasom II LO za pomoc przy pakowaniu i przygotowywaniu Paczki.

 

Oto parę słów podziękowania od Rodziny, gdy już w poniedziałek 10 grudnia dowieziono węgiel (pisownia niezmieniona):

„Węgiel już jest. Tak ślicznie dziękuję… nie mam słów, aby wyrazić wdzięczność. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!! Z całego serca dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Dzieciakom i Rodzicom – to dzięki Wam wszystkim mamy CIEPŁO, JEDZENIE i wiele, wiele prezentów. To cud, to jest jak sen. Bardzo proszę przyjąć podziękowaniu w imieniu moim i córki. Nadal nie możemy uwierzyć, że mamy tak piękne święta, bez głodu, bez zimna. Łzy są nadal ze wzruszenia i pewnie będą bardzo długo. CUDOWNI LUDZIE O WIELKIM SERCU – DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY”.

 

Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim i sobie nawzajem – Jeden za Wszystkich, Wszyscy za Jednego.

 

Koordynatorzy akcji Szlachetna Paczka 2018

  1. Jolanta Opuchlik – Polak, p. Agnieszka Płaza, p. Tomasz Zygmunt, p. Alicja Marciniec