KOMUNIKAT

INFO_KATOLIKDrodzy Uczniowie, wykazaliście się ogromną odpowiedzialnością, pozostając w domach i stosując się do zaleceń służb walczących z koronawirusem. Cieszymy się, że kontynuujecie naukę, korzystając z platform edukacyjnych i uczestnicząc w zajęciach odbywających się za pomocą platformy KATOLIK ONLINE, dziennika UONET +

W przeciągu najbliższych dni mogą występować utrudnienia w logowaniu się na e-dziennik UONET+ Spowodowane jest to przeciążeniem serwera Vulcan. Problemy techniczne mają charakter przejściowy. Prosimy o cierpliwość i podejmowanie prób logowania się na e-dziennik o różnych porach dnia.

Dzięki współpracy z firmą Microsoft oferujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom dostęp do Microsoft Teams i innych rozwiązań Microsoft w ramach bezpłatnego Office 365 A1 stworzonego dla edukacji, w celu umożliwienia naszym uczniom zdalnej nauki. Materiały i zadania będą udostępnione w trybie online, a uczniowie i nauczyciele będą współpracować przy pomocy zdalnych komunikatorów, które pozwalają zarówno na pracę grupową, jak i indywidualną. Dzięki aplikacji Teams uczniowie będą mieć dostęp do materiałów, będą mogli współpracować z innymi, kontaktować się z nauczycielami, a także przesyłać wykonane zadania. Nauczyciele będą mogli przeglądać i sprawdzać prace uczniów i przesyłać im informacje zwrotne.  W sprawie loginów i haseł prosimy o kontakt z wychowawcami klas.

Życzymy wszystkim zdrowia i udanego logowania:)

 

 

 

.