26 czerwca – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego

diploma-303427_1280W związku z pandemią COVID-19 w tym roku szkolnym nie będzie tradycyjnego uroczystego zakończenia roku szkolnego.

 


 

  • W piątek, 26 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież i dzieci  oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników administracji naszej szkoły katolickiej zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną, po której nastąpi rozdanie świadectw.
  • Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I, II, IV, V Szkoły Podstawowej odbędzie się w czwartek 26 czerwca o godz. 8.00 w kościele pw. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu.

 

  • Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas VI, VII Szkoły Podstawowej oraz I, II Liceum odbędzie się w czwartek 26 czerwca o godz. 10.00 w kościele pw. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu

Przed każdą Mszą świętą będzie okazja do spowiedzi św.

Uczniowie odbierający świadectwa mają obowiązek noszenia maseczek zakrywających usta i nos oraz utrzymywania stosownego dystansu społecznego.

W razie braku możliwości odebrania świadectwa w w/w terminie będzie można to zrobić w sekretariacie szkoły od dnia 29 czerwca 2020. Podczas odbioru świadectw prosimy o:
– zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami GIS, MZ i MEN, a przede wszystkim:
– zasłonienie ust (maseczką, chustą itp.),
– przed wejściem do budynku zdezynfekowanie rąk lub włożenie rękawiczek,
– zachowanie właściwego dystansu społecznego,
– unikanie zgromadzeń,
– stosowanie się do zaleceń Pracowników Szkoły.