Życzenia Samorządu Uczniowskiego

sunflower-2548875_1920Szanowny Księże Proboszczu, Szanowna Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele, Kochani Uczniowie, szczęśliwie dobrnęliśmy do końca tego roku szkolnego.

Ostatnie miesiące były dla nas sporym wyzwaniem, jednak pomimo pojawiających się po drodze trudności, świetnie sobie poradziliśmy. Dlatego z tego miejsca w imieniu samorządu oraz wszystkich uczniów pragnę podziękować Pani Dyrektor jak i nauczycielom, że dzięki ogromnej mobilizacji, wysiłkowi i zaangażowaniu, nasza szkoła jako pierwsza w mieście rozpoczęła edukację online. Choć w innej formie, realizowaliśmy materiał, gratuluję też uczniom, bo daliśmy radę przejść przez to choć wiemy, że nie było łatwo. Ale udało się, zaraz wakacje, zanim jednak stąd wyjdziemy na zasłużony odpoczynek, chciałabym jeszcze raz podziękować Wam drodzy nauczyciele za trud jaki wkładacie w odkrywanie naszych nowych umiejętności oraz przekazanie nam tajników wiedzy.
Czego życzyć w takim dniu? Gronu pedagogicznemu i wszystkim Uczniom życzę, aby Czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, czasem nabierania
sił do dalszej nauki. Wakacje to zarazem beztroska, stan relaksu i czasami także potrzebnego „nic nie robienia”, a także podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi. Życzę aby wakacje, ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim mnóstwo radości, i abyście w pełni nabrali sił, by ponownie spotkać się 1 września.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Maria Jabłońska