Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

INAUGURACJA_2020_21

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Uczniów, Nauczycieli oraz przyjaciół Szkoły na inaugurację roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko w Sosnowcu.

Ks. Kan. Andrzej Domagała – Organ Prowadzący wraz z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym serdecznie zaprasza do wzięcia udziału we Mszy świętej  inaugurującej rok szkolny 2020/2021 pod przewodnictwem J. E. Ks. Dr Biskupa Diecezji Sosnowieckiej Grzegorza Kaszaka.

O godz. 9.30 zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej.

Msza święta z poświęceniem przyborów szkolnych i tornistrów uczniów klas pierwszych Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się we wtorek 1 września 2020 roku o godz. 10.00 w kościele pw. św. Tomasza Ap. w Sosnowcu.

 

Uczniowie, którzy realizują naukę w budynku przy ulicy Kasztanowej 3A – uczniowie klas I-VI SP zostają na spotkanie informacyjne z wychowawcą w kościele. Uczniowie klas VII-VIII SP oraz Liceum po Mszy świętej wraz z wychowawcami udają się na spotkania informacyjne do budynku szkoły przy ulicy Mariackiej.