OLIMPUSEK sesja wiosenna – wyniki

31 marca 2022 roku 44 uczniów klas I-III przystąpiło do ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego Olimpusek. Dla niektórych z nich było to nowe doświadczenie, ale większość z uczestników brała udział w olimpiadzie po raz drugi w tym roku szkolnym. 

miniaturka

W tym roku w sesji wiosennej Olimpuska z języka angielskiego w całej Polsce wzięło udział: w konkursie dla klasy I – 2446 uczniów; dla klasy II – 3990; dla klasy III – 4865 uczniów.
Z dumą możemy ogłosić, że 8 spośród naszych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie zdobyło tytuł laureata, 15 spośród uczestników zdobyło miejsca w pierwszej 20, a 31 uklasyfikowało się w pierwszej 40 uczestników.
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursowych zmaganiach! Jesteśmy dumni z naszych laureatów, tym bardziej, że jeden z nich – Marcel Flak (3a) zdobył tytuł laureata 5 miejsca w Polsce. Wysoko uplasowała się również Pola Bartłomowicz (1a), która zdobyła 9 miejsce w kraju. Poszczególni laureaci osiągnęli następujące miejsca: Viktoria Mitera z 1a – 13 miejsce; Antoni Cesarz z 1a oraz Maciej Kular z 1b – 15 miejsce; Jaśmina Małolepszy z 2b – 12 miejsce; Zuzanna Nowicka z 3c – 13 miejsce; Pola Gronka z 3c – 14 miejsce.
mgr Maciej Niedbał