Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego dla klas I-III i IV-VI

Po przegłosowaniu Regulaminu Samorządu Uczniowskiego, uczniów klas od I do VI Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej czeka kolejne zadanie: wybór Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas I-III i Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI. Przewodniczący to bardzo odpowiedzialna funkcja, która wiąże się z wieloma obowiązkami. Tym bardziej cieszymy się, że tak wielu z uczniów zgłosiło swoje kandydatury.

O funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas I-III ubiegają się: Aleksandra Banyś (klasa II B), Antonina Imielska (klasa II A), Kacper Jurczyński (klasa III B), Patrycja Lipińska (klasa II A), Leon Mucha (klasa III B) i Piotr Rożek (klasa III A).
W klasach od IV do VI swoje kandydatury zgłosili: Pola Gronka (klasa IV B), Julia Lechkun (klasa VI A), Barbara Wilczyńska (klasa V A) i Aleksander Wójtowicz (klasa V A).
W specjalnym obwieszczeniu z dnia 26 października 2022 r. Pani Dyrektor oraz Opiekunowie Samorządu poinformowali uczniów o ogłoszeniu wyborów i rozpoczęciu kampanii wyborczej. Powołano komisję wyborczą i wyznaczono termin wyborów – 3 października 2022 r. Kandydaci zostali zaprezentowani na szkolnym apelu, a także przygotowali plakaty wyborcze, które zawisły na szkolnym korytarzu.
Drodzy Uczniowie! 3 października dokonajcie przemyślanego i mądrego wyboru. Pamiętajcie: Samorząd to Wy!
mgr Maciej Niedbał