Sukces Cyber Quuens

Zespół Cyber Queens w składzie Julia Lechkun, Joanna Rożek i Zuzanna Kaleta zajął III miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu GEEK. Serdecznie gratulujemy!

IMG_2409-kopia

W piątek, 7 czerwca 2024 roku, w Warszawskim Domu Technika odbyła się uroczysta Gala, podczas której drużyna wspaniałych dziewcząt z Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Sosnowcu zajęła III miejsce w Finale Konkursu GEEK i odebrała gratulacje oraz statuetkę z rąk wicepremiera, ministra cyfryzacji Krzysztofa Gawkowskiego. Premier podkreślił, że pasja odgrywa kluczową rolę w życiu, umożliwiając realizację nawet najbardziej ambitnych marzeń.

Dodatkowo, dziewczęta w półfinale wygrały wycieczkę do Warszawy, podczas której miały okazję zwiedzać miasto z „Idzie.my” oraz uczestniczyć w zwiedzaniu Narodowego Muzeum Techniki w Warszawie z przewodnikiem.

Dziękujemy Sekcji Informatyki Szkolnej przy PTI oraz Pani Beacie Chodackiej za wspaniałą organizację. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy także Ministerstwu Cyfryzacji za pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego wyjazdu.

 

mgr Ewelina Majewska-Pyrkosz