Dni wolne w roku szkolnym 2021/2022
Egzamin ósmoklasisty
Matura
Terminy
HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI SZKOŁA PODSTAWOWA
w ROKU SZKOLNYM 2021/2022
w ZESPOLE SZKÓŁ KATOLICKICH w SOSNOWCU
Nazwa uroczystości | Osoby odpowiedzialne | Data | Dzień tyg. | |
1 | Pasowanie klas pierwszych | K.Ostapkiewicz
A.Staśko I.Kajdrowicz s. Honorata K.Bromowicz |
12.10.2021godz. 10.00 | wtorek |
2 | Święto Edukacji Narodowej | A.Janus
T.Musiałek ks.Sz. Tomala J.Fik |
13.10.2021 | środa |
3 | Tydzień kodowania | E.Majewska –Pyrkosz
Wychowawcy edukacji-Wczesnoszkolnej |
18.10.-24.10.2022 | tydzień |
4 | Bal wszystkich Świętych | Wychowawcy klas
Ks.Sz. Tomala s.Honorata J.Fik |
28.10.2021 | czwartek |
5 | Zaduszki Szkolne | ks. Sz. Tomala
M.Siudak s. Honorata E.Warwas |
03.11.2021 | środa |
6 | 11 listopada – Święto Niepodległości | A.Kapuścik
U.Wesołowska P.Czaja K.Bromowicz |
10.11.2021 | środa |
7 | Dzień Pluszowego Misia | T.Imioł
Wychowawcy klas Samorząd uczniowski |
25.11.2021 | czwartek |
8 | Mikołajki | Samorząd szkolnyŚwietlica
Wychowawcy Ks. Sz. Tomala |
03.12.2021 | piątek |
9 | Adwentowy Dzień Skupienia
Msza św. godz. 10.00 |
ks. Sz. Tomala
s. Honorata wychowawcy klas |
08.12.2021 | środa |
10 | Spotkanie Bożonarodzeniowe (koncert kolęd – Jasełka ) | Wychowawcy klas B. Szczepaniak
P.Całka O.Piwowar s.Honorata ks. Sz.Tomala |
21.12.2021godz. 12.00 | wtorek |
11 | Festiwal
„ Muzyczno-językowy” |
M. Rutkowska-Kowalska
M.Drobińska –Ślusarz M.Wilk-Abratańska A.Janus M.Muszyńska M.Niedbał |
14.01.2022 | Piątek
16:00-18:00 |
12 | Dzień otwarty | Koordynator E. Majewska-Pyrkosz
Wychowawcy klas I wszyscy nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej |
22.01.2022 | Sobota
9:00-13:00 |
13 | Boskonalia- Bal karnawałowy | Wychowawcy klas
ks. Sz. Tomala s.Honorata M.Muszyńska |
28.01.2022 | piątek |
14 | Dzień bezpiecznego internetu | E.Majewska –Pyrkosz
Wychowawcy klas |
08.02.2022 r. | wtorek |
15 | Żołnierze Wyklęci | A. Kapuścik
A. Miodek-Wiktorzak |
01.03.2022
akademia |
wtorek |
16 | Wspomnienie
Jana Pawła II |
ks. Sz. Tomala s. HonorataM.Siudak |
04.04.2022 | poniedziałek |
17 | Akademia z okazji święta Konstytucji 3 Maja | B. Borzym
P.Czaja B.Kubala M.Rutkowska-Kowalska |
04.05.2022 | środa |
18 | Piknik rodzinny
„ W rodzinie siła” |
T.Zygmunt
P.Czaja M.Pietrasiak R.Lewandowski M.Wilk- Abratańska E.Majewsa-Pyrkosz Wszyscy Wychowawcy klas |
27.05.2022 | Piątek
16:00-20:00 |
19 | Dzień sportu | M. Pietrasiak
T. Zygmunt R. Lewandowski p. Czaja wychowawcy klas |
01.06.2022 | środa |
20 | Zakończenie nauki
Klas III SP |
A.Janus
T.Musiałek I.Kajdrowicz |
21.06.2022 | wtorek |
21 | Uroczyste pożegnanie klas VIII | E. Maroń
R. Lewandowski M. Synowiec |
23.06.2022 | czwartek |
22 | Zakończenie nauki
w szkole podstawowej i liceum |
Samorząd Szkolny
i Wychowawcy klas |
24.06.2022 | piątek |