Zajęcia dodatkowe

Szkoła Podstawowa kl.VI-VII

Prowadzący Przedmiot Data
mgr D. Domagała-Pępek  j.polski  czwartek godz. 14.20
mgr D. Wilkowska  j.polski  wtorek godz. 16.00-16.45
mgr A. Kapuścik  j.polski  poniedziałek godz. 15.15-16.00
 mgr P. Kopczyński  j.angielski  piątek godz. 14.25-15.10
 mgr M. Krotla  j.angielski  środa godz. 7.00-7.45
 mgr M. Wilk-Abratańska  j.niemiecki  wtorek godz. 7.00-7.45
 mgr A. Pałys  j.niemiecki  poniedziałek godz. 7.10-7.55
 mgr M. Węglarz  j.niemiecki  wtorek godz. 15.15-16.00
 mgr M. Drobińska-Ślusarz  j.francuski  środa godz. 7.15-8.00
 mgr D.Marynowska  matematyka  wtorek godz. 15.15-16.00
 mgr S. Spyra  matematyka  czwartek godz. 7.10-7.55
 mgr M. Zimoląg  fizyka  piątek godz. 14.25-15.10
 mgr M. Synowiec  geografia  poniedziałek godz. 15.15-16.00
 mgr L. Wąsowicz  biologia  wtorek godz.16.15-17.00

Prowadzący Przedmiot Data
 mgr H.Boryczka j.angielski  wtorek godz.7.10-7.55
 mgr J. Opuchlik-Polak  historia  poniedziałek, czwartek godz. 15.15-16.00
 mgr A. Juszkiewicz-Płaza  chemia  poniedziałek godz. 14.20-15.10
 mgr E. Majewska-Pyrkosz  informatyka  sobota godz. 9.00-9.45
mgr M. Pilawska  koło psychologiczne  czwartek godz. 15.00-16.00
 mgr R. Lewandowski  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 mgr M. Pietrasiak  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 mgr T. Zygmunt  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 ks. A. Witkowski  Koło Biblijne  środa godz. 16.00-16.45

Prowadzący Przedmiot Data
 mgr M. Pilawska  zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6a  czwartek godz. 14.20-15.10

Gimnazjum

Prowadzący Przedmiot Data
mgr D. Domagała-Pępek  j.polski  czwartek godz. 14.20
mgr D. Wilkowska  j.polski  wtorek godz. 16.00-16.45
mgr A. Kapuścik  j.polski  poniedziałek godz. 15.15-16.00
 mgr P. Kopczyński  j.angielski  piątek godz. 14.25-15.10
 mgr M. Krotla  j.angielski  środa godz. 7.00-7.45
 mgr M. Wilk-Abratańska  j.niemiecki  wtorek godz. 7.00-7.45
 mgr A. Pałys  j.niemiecki  poniedziałek godz. 7.10-7.55
 mgr M. Węglarz  j.niemiecki  wtorek godz. 15.15-16.00
 mgr M. Drobińska-Ślusarz  j.francuski  środa godz. 7.15-8.00
 mgr D.Marynowska  matematyka  wtorek godz. 15.15-16.00
 mgr S. Spyra  matematyka  czwartek godz. 7.10-7.55
 mgr M. Zimoląg  fizyka  piątek godz. 14.25-15.10
 mgr M. Synowiec  geografia  poniedziałek godz. 15.15-16.00
 mgr L. Wąsowicz  biologia  wtorek godz.16.15-17.00

Prowadzący Przedmiot Data
 mgr H.Boryczka j.angielski  wtorek godz.7.10-7.55
 mgr J. Opuchlik-Polak  historia  poniedziałek, czwartek godz. 15.15-16.00
 mgr A. Juszkiewicz-Płaza  chemia  poniedziałek godz. 14.20-15.10
 mgr E. Majewska-Pyrkosz  informatyka  sobota godz. 9.00-9.45
mgr M. Pilawska  koło psychologiczne  czwartek godz. 15.00-16.00
 mgr R. Lewandowski  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 mgr M. Pietrasiak  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 mgr T. Zygmunt  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 ks. A. Witkowski  Koło Biblijne  środa godz. 16.00-16.45

Prowadzący Przedmiot Data
 mgr M. Pilawska  zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6a  czwartek godz. 14.20-15.10



Prowadzący Przedmiot Data
 mgr D. Wilkowska j.polski  wtorek godz.8.00-8.45
 mgr M. Krotla j.angielski  czwartek godz. 14.20-15.05
mgr U. Trzcionka  matematyka poniedziałek godz. 15.15-15.00
 mgr E. Majewska-Pyrkosz  informatyka  sobota godz. 9.00-9.45
mgr M. Zimoląg fizyka  czwartek godz. 8.00-8.45
 mgr R. Lewandowski  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 mgr M. Pietrasiak  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 mgr T. Zygmunt  zajęcia sportowe  sobota godz.9.00-11.15
 ks. A. Witkowski  Koło Biblijne  środa godz. 15.10-16.00
 ks. Ł. Małkiewicz  przygotowania do Bierzmowania   środa godz. 15.10-16.00
 mgr J. Opuchlik-Polak  historia  poniedziałek 15.15-16.00
 mgr B. Kubala  zaj. techniczne  sobota godz. 9.00-12.00 (przed kiermaszem bożonarodzeniowym)
 mgr M. Synowiec  geografia  wtorek godz. 15.15-16.00
 mgr M. Pilawska  koło psychologiczne  czwartek godz.15.00-16.00