Zajęcia dodatkowe

Nazwa zajęć Kto prowadzi W jakich godzinach Kiedy (dzień tygodnia)
Zajęcia matematyczne

 

M. Baszyńska 07:10-07:55 Czwartek
Zajęcia matematyczne

 

D. Marynowska 07:10-07:55

15:15 -16:00

Czwartek

Środa

Zajęcia matematyczne

 

U. Trzcionka 15:15-16:00

07:10-08:00

Wtorek

Czwartek

Zajęcia matematyczne

 

S. Spyra 15:15-16:00 Piątek
Zajęcia geograficzne

 

M. Synowiec 15:15-16:00

14:25-15:10

Czwartek

Wtorek

Zajęcia fizyczne

 

M. Zimoląg 07:10-07:55

14:25-15:10

Poniedziałek

Wtorek

Zajęcia informatyczne

 

 

E.Majewska-Pyrkosz 09:00-11.00 Sobota

(ul. Kasztanowa 3a)

Zajęcia chemiczne A.Juszkiewicz-Płaza 07:00-07:45

14:25-15:10

Środa

Poniedziałek

Zajęcia biologiczne

 

L. Wąsowicz 13:40-14:40

16:00-17:00

Wtorek

Czwartek

Zajęcia historyczne

 

J. Opuchlik 15:10-15:50

14:25-15:10

piątek
Zajęcia plastyczno-historyczne A.Miodek-Wiktorzak 15:10-16:00

15:10-16:00

 

Czwartek

Piątek

Zajęcia techniczne

 

B.Kubala 15:15-16:00 Piątek
Schola R. Lewandowski 16:00-18:00 Środa
SKS R. Lewandowski 9:00-11:00 Sobota

(ul. Kasztanowa 3a)

SKS M. Pietrasiak 9:00-11:00 Sobota

(ul. Kasztanowa 3a)

SKS – Siłownia T. Zygmunt 17:30-19:00 Piątek
Zajęcia językowe P. Kopczyński 15:15-16:00

07:10-07:55

Środa

Piątek

Zajęcia językowe J. Mazur 16:-05-17:35 Wtorek
Zajęcia językowe M. Krotla 07:10-07:55

08:45

Wtorek

Czwartek

Zajęcia językowe P. Pietraszczyk 07:15-08:00

 

Wtorek
Zajęcia językowe M. Drobińska-Ślusarz 15:10-16:00

9:00-10:00

Piątek

Sobota

Zajęcia językowe K. Ostapkiewicz 07:20-08:00 Wtorek
Zajęcia językowe M. Węglarz 14:25-15:10 Środa
Zajęcia językowe A.   Pałys 07:10-08:00 Poniedziałek

Czwartek

Zajęcia językowe M. Rutkowska 07:15-08:00 Piątek
Zajęcia językowe M. Abratańska    
Zajęcia językowe K. Frąckiewicz    
Zajęcia polonistyczne I.Cioch-Książek 12:40-13:25

12:40-13:25

 

Czwartek

Piątek

Zajęcia polonistyczne D. Domagała-Pępek 07:10-07:55

09:00-10.00

Czwartek

Sobota (co druga)

Zajęcia polonistyczne A.Kapuścik 14:30-15:10 Czwartek
Zajęcia polonistyczne D. Wilkowska 13:25-14:20

08:00-08:45

Poniedziałek

Czwartek

Zajęcia dyslektyczne M. Wnęk 08:08:45

08:08:45

Poniedziałek

Piątek