Szkoła podstawowa

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA mgr Mirosława Karkocha (klasa Ia)
mgr Barbara Szczepaniak ( klasa IIa)
mgr Teresa Imioł (klasa IIb)
mgr Aleksandra Woźniak (klasa IIIa) w zastępstwie za mgr Wioletta Mastalerz, mgr Dagmara Jelonkiewicz
mgr Paulina Szczepanek-Głębocka (klasa IIIb)
mgr Katarzyna Ograbek (klasa IIIc) w zastępstwie za mgr Emilia Grunwald
mgr Elżbieta Kołodziejczyk (klasa IIId)
JĘZYK POLSKI mgr Beata Borzym
mgr Iwona Cioch-Książek
mgr Dorota Domagała-Pępek
mgr Anna Kapuścik
mgr Alicja Marciniec
mgr Magdalena Rutkowska-Kowalska
mgr Danuta Wilkowska
JĘZYK ANGIELSKI mgr Hanna Boryczka
mgr Przemysław Kopczyński
mgr Maria Krotla
mgr Karolina Ostapkiewicz
mgr Patrycja Zbieranek-Pietraszczyk
JĘZYK NIEMIECKI mgr Marta Węglarz
mgr Anna Pałys
mgr Marta Wilk- Abratańska
JĘZYK FRANCUSKI mgr Marta Drobińska-Ślusarz
mgr Magdalena Rutkowska-Kowalska
JĘZYK HISZPAŃSKI mgr Marta Drobińska-Ślusarz
 HISTORIA mgr Elżbieta Skwarczyńska – Cieślar
mgr Agnieszka Miodek – Wiktorzak
mgr Jolanta Opuchlik – Polak
MATEMATYKA mgr Mariola Baszyńska
mgr Elżbieta Maroń
mgr Dorota Marynowska
mgr Sławomir Spyra
FIZYKA mgr Małgorzata Zimoląg
 CHEMIA mgr Agnieszka Juszkiewicz-Płaza
 BIOLOGIA mgr Lucyna Wąsowicz
 PRZYRODA mgr Krystyna Stawiarska
 GEOGRAFIA mgr Marta Synowiec
 INFORMATYKA mgr Ewelina Majewska – Pyrkosz
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE mgr Ewelina Majewska – Pyrkosz
 ZAJĘCIA TECHNICZNE mgr Bożena Kubala
 RELIGIA ks. mgr Mariusz Socała
ks. mgr Arkadiusz Witkowski
 PLASTYKA mgr Agnieszka Miodek – Wiktorzak
 MUZYKA mgr Dorota Piwowar
WYCHOWANIE FIZYCZNE/BASEN/GIMNASTYKA KOREKCYJNA mgr Edyta Kaczmarek
mgr Roman Lewandowski
mgr Mariusz Pietrasiak
mgr Tomasz Zygmunt
PSYCHOLOG mgr Monika Wojtalewicz
PEDAGOG mgr Mariusz Wnęk
ŚWIETLICA SZKOLNA  mgr Liliana Byszewska
mgr Irena Kajdrowicz
mgr Ewelina Warwas
mgr Aleksandra Woźniak
mgr Beata Borzym
mgr Elżbieta Skwarczyńska – Cieślar
mgr Ewa Recław
mgr Ilona Banasik
mgr Karolina Ostapkiewicz
mgr Marta Abratańska-Wilk

mgr Anna Dudek

mgr Tomasz Zygmunt