Aktualności

 

 Projekt bez nazwy - 1
KLO

Wyniki Matur 2024: Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Czołówce!

Z wielką radością informujemy o wynikach naszych maturzystów, którzy w tym roku osiągnęli znakomite rezultaty. Dzięki ich ciężkiej pracy, wsparciu nauczycieli i zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, możemy pochwalić się wynikami przewyższającymi średnie zarówno w Sosnowcu, jak i w województwie śląskim oraz na poziomie krajowym.

egz 2024

Gratulacje

Z ogromną radością informujemy, że nasze uczennice klasy 8a osiągnęły wspaniałe wyniki na Egzaminie Ósmoklasisty 2024. Wasza ciężka praca, zaangażowanie i determinacja przyniosły imponujące rezultaty, z których możemy być wszyscy dumni.

IMG-20240609-WA0045

List znad morza…

Witajcie! Za nami pierwszy tydzień zielonej szkoły. Od poniedziałku 3.06.2024 roku spędzamy miło czas na zielonej szkole w Łebie.

IMG_2409-kopia

Sukces Cyber Quuens

Zespół Cyber Queens w składzie Julia Lechkun, Joanna Rożek i Zuzanna Kaleta zajął III miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu GEEK. Serdecznie gratulujemy!

1716987229046

Kolejny sukces naszych uczniów

We wtorek, 28 maja, w II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater w Sosnowcu odbyła się gala finałowa, podczas której wręczono dyplomy i nagrody uczniom szkół podstawowych, którzy w roku szkolnym 2023/2024 zwyciężyli w konkursach organizowanych przez II LO.

111

TRWA REKRUTACJA 2024/2025

Twoje Dziecko w Dobrych Rękach W dzisiejszym, pełnym wyzwań świecie każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka szkoły, która będzie bezpieczna, nowoczesna i otwarta na jego potrzeby. W Naszej Szkole Podstawowej te marzenia stają się rzeczywistością.

tyle

Zapraszamy na Koncert muzyczny

Z radością zapraszamy Państwa na koncert muzyczny pt. „Tyle było dni” w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko w Sosnowcu. Podczas koncertu usłyszą Państwo piękne interpretacje utworów pełnych wdzięczności i miłości, które nasi uczniowie przygotowali specjalnie dla Was.

leaf-152047_640

Powodzenia Ósmoklasistki!!!

Drogie Ósmoklasistki! Niech Wasza pewność siebie będzie silniejsza niż stres egzaminacyjny. Zachowajcie spokój i skupienie, abyście mogły wykorzystać wiedzę, którą posiadacie. Powodzenia!!!