Ostatni dzwonek i specjalne wydanie KATONEWS

W miniony piątek, 26 kwietnia 2024 roku, mieliśmy okazję świętować wyjątkowy moment – ostatni dzwonek roku szkolnego! Z tej okazji, uczniowie klasy 3A naszego liceum postanowili przygotować specjalne wydanie KATONEWS!

received_982768006580375 (1)

To niezwykłe wydanie naszej szkolnej telewizji było prawdziwą gratką dla wszystkich!  Mieliśmy okazję obejrzeć wywiady z tegorocznymi maturzystami i ich nauczycielami, zanurzyliśmy się w emocjach kończącego się roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów i poznaliśmy najnowsze prognozy pogody na najbliższe dni. A to jeszcze nie wszystko! Niesamowitych emocji dostarczyły nam wywiady w studio z gwiazdami naszej szkoły – panią Dyrektor oraz Wychowawczyniami klas 4a i 4b!

 

IMG-20240426-WA0001

Była to doskonała okazja, aby wspólnie przenieść się w świat wspomnień, radości i wzruszeń!

Obejrzyjcie wyjątkowe wydanie KATONEWS na naszym profilu na YouTube!

Drodzy Maturzyści,

Z okazji zakończenia roku szkolnego serdecznie Wam gratulujemy ukończenie szkoły średniej! Wasza determinacja i ciężka praca przyniosły wspaniałe owoce. Teraz przed Wami nowe wyzwania i możliwości. Życzymy Wam, abyście zawsze podążali za swoimi marzeniami, odnajdywali pasję w tym, co robicie i cieszyli się każdą chwilą swojego życia. Powodzenia na egzaminach maturalnych!!!

 

P.S. Kulisy KATONEWS