Aktualności

Projekt bez nazwy - 1

 

 

 

leaf-152047_640

Powodzenia Ósmoklasistki!!!

Drogie Ósmoklasistki! Niech Wasza pewność siebie będzie silniejsza niż stres egzaminacyjny. Zachowajcie spokój i skupienie, abyście mogły wykorzystać wiedzę, którą posiadacie. Powodzenia!!!

leaf-152047_1280

Powodzenia Maturzyści!!!

Drodzy Maturzyści, jutro rozpoczyna się Wasza wielka przygoda na drodze do sukcesu! Społeczność szkolna trzyma za Was mocno kciuki i wysyła Wam najserdeczniejsze życzenia powodzenia na egzaminach maturalnych.

mak

Majowy weekend

Przed nami długi majowy weekend.  Przypominamy, że 2 maja (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Spotykamy się w poniedziałek 6 maja 2024 r. Życzymy bezpiecznej i udanej Majówki!

8

Sakrament Bierzmowania

W sobotę 27 kwietnia o godzinie 11:00 nasze uczennice z klasy 8a przyjęły Sakrament Bierzmowania. To wyjątkowy moment, pełen głębokiej wiary i duchowej wzmacniającej siły.

IMG-20240426-WA0027

Wielki dzień dla naszych uczniów klas 4a i 4b!

Z ogromną radością i dumą chcemy ogłosić, że Nasi Maturzyści w miniony piątek otrzymali swoje świadectwa ukończenia szkoły! To czas podsumowań całego trudnego i niezwykle wartościowego okresu edukacji.

1

Ostatni dzwonek i specjalne wydanie KATONEWS

W miniony piątek, 26 kwietnia 2024 roku, mieliśmy okazję świętować wyjątkowy moment – ostatni dzwonek roku szkolnego! Z tej okazji, uczniowie klasy 3A naszego liceum postanowili przygotować specjalne wydanie KATONEWS!

IMG-20240421-WA0003

Wymiana partnerska

W minionym tygodniu we współpracy z KLO im. św. Brata Alberta w Dąbrowie Górniczej, gościliśmy w naszej szkole uczniów niemieckich z Handrup, w ramach wymiany partnerskiej. W ramach tygodniowego pobytu grupy niemieckiej w Polsce zorganizowane zostały warsztaty integracyjne dla obu grup, wycieczka do obozu Auschwitz-Birkenau, oraz trzydniowy wyjazd w Tatry.