Liceum

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA BOSKO w Sosnowcu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół.

 

Matura 2019

Po kilku tygodniach oczekiwania ogłoszono wyniki egzaminu maturalnego. Nasi absolwenci nie zawiedli. Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia na kolejnych czekających Was egzaminach- tych w życiu i tych na wymarzonych uczelniach.

 

Matura 2019(1)

 Aktualności

 

operon

Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem

Już jutro nasi uczniowie klas VIII rozpoczną swoje zmagania z próbnym egzaminem ósmoklasisty.  Trzymamy mocno za Was kciuki. Powodzenia:) Ogólnopolski Próbny Egzamin  Ósmoklasisty z Operonem jest odwzorowaniem egzaminu państwowego – ma identyczny przebieg. Zabezpieczone arkusze egzaminacyjne w formie papierowej są w wysyłane do szkół tuż przed egzaminem, a sam egzamin odbywa się w tym samym czasie…

ADWENT 1_2019

Rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela

Dziś rozpoczynamy Adwent  – wyjątkowy czas, który przypomina nam nie tylko o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, ale nade wszystko wzywa do gotowości na powtórne przyjście Zbawiciela na końcu czasów. Zachęcamy do lektury: Niedziela „Czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela”      

rose_5

30 listopada – święto ku czci św. Andrzeja Apostoła

30 listopada przeżywamy w Kościele święto ku czci św. Andrzeja Apostoła, który jest patronem naszego ks. Proboszcza. W imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Katolickich życzymy, by Ksiądz Proboszcz – idąc za przykładem świętego Patrona, który dostrzegł wśród tłumu małego chłopca z pięcioma chlebami i dwiema rybami – potrafił zauważać potrzeby swoich wiernych oraz z radością przyjmował…

zebranie

Zebrania z Rodzicami 17 grudnia 2019

Najbliższe zebranie z rodzicami uczniów klas I-V SP odbędzie się 17 grudnia 2019 roku zgodnie z poniższym harmonogramem: godz. 17.00 Zebrania z Rodzicami godz. 17.30 – 18.30 – konsultacje z wszystkimi nauczycielami Najbliższe zebranie z rodzicami uczniów klas VI-VIII SP  oraz I-III LO odbędzie się 17 grudnia 2019 roku zgodnie z poniższym harmonogramem:   godz….

Listopadowa SZKOLNA FORMACYJNA MSZA ŚWIĘTA

W niedzielę  24 listopada 2019  o godz. 10.00 cała społeczność Zespołu Szkół Katolickich uczestniczyła w  SZKOLNEJ FORMACYJNEJ MSZY ŚWIĘTEJ, podczas której przeżywaliśmy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Była to ostatnia niedziela przed Adwentem.