Konkursy

christmas-1010749_1920

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków ORAZ uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu gminy Sosnowiec do działu w KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. REGULAMIN KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ  mgr Teresa Imioł

KONKURSY INF

Ważna informacja dla uczestników olimpiady InstaLogik

Drodzy Uczniowie, Do 2 etapu konkursu pozostały nieco ponad dwa tygodnie – termin etapu to sobota 10 grudnia 2022, godz. 10:00-11:30. Zachęcam, żeby wykorzystać ten czas do jak najlepszego przygotowania się do zawodów.

INFO_KATOLIK

XIV edycja konkursu literacko-artystycznego „Wypłyń na głębię”

Pomyśl sobie, że jesteś w sytuacji, gdy nie wiesz, czy skłamać, czy powiedzieć prawdę? Co wybierzesz i dlaczego? Co się potem może stać? Czy to będzie coś dobrego, czy coś złego?    Zapraszamy do udziału w XIV edycji konkursu literacko-artystycznego „Wypłyń na głębię”. Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu.

Sprzątamy Świat Dłużej

SPRZĄTAMY ŚWIAT DŁUŻEJ

W ubiegły weekend odbył się 29. finał ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata. Dobrze wiemy, że Ziemia cały czas potrzebuje naszej pomocy, więc dlatego w tym roku SPRZĄTAMY ŚWIAT DŁUŻEJ! Drodzy Uczniowie! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym facebookowym konkursie.

20220614_113132

Podsumowanie konkursu „Duc in altum”

We wtorek,14 czerwca, w naszej szkole odbyło się kameralne podsumowanie XIII edycji konkursu „Wypłyń na głębię”. Na uroczystość przybyli Zwycięzcy konkursu wraz z Opiekunami oraz zaproszeni Goście – Pani Katarzyna Polaczkiewicz, przedstawiciel Wydziału Edukacji, i Gospodarze miejsca – ks. Kanonik Andrzej Domagała i Pani Dyrektor ZSK Małgorzata Gajda.

miniaturka

OLIMPUSEK sesja wiosenna – wyniki

31 marca 2022 roku 44 uczniów klas I-III przystąpiło do ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego Olimpusek. Dla niektórych z nich było to nowe doświadczenie, ale większość z uczestników brała udział w olimpiadzie po raz drugi w tym roku szkolnym.