Konkursy

1

Sukces w finale Instalogik

Trzyetapowa przygoda w Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik dobiegła końca.  Determinacja, ciężka praca i umiejętności logicznego myślenia naszych uczniów zasługują na najwyższe uznanie. 

Bez tytułu

Konkurs Piosenki „Wiosna, Wiosenka. Ach!”

20 marca w naszej szkole przy ul. Kasztanowej 3A powitaliśmy wiosnę. Zorganizowaliśmy Konkurs Piosenki  „Wiosna, Wiosenka. Ach! ” Dzieci z klas młodszych chętnie śpiewały i tańczyły przy radosnych melodiach wiosennych piosenek.

logo_konkursliteracki

Wkrótce podsumowanie konkursu „Wypłyń na głębię”

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom, których wraz z Opiekunami oraz Rodzicami zapraszamy na Dzień Otwarty Zespołu Szkół Katolickich, który odbędzie się w niedzielę, 24 marca, w godz. 9.00 – 14.00 w Zespole Szkół Katolickich (Sosnowiec, ul. Mariacka 18). W programie: – godz. 10.00 – rozdanie nagród i dyplomów w konkursie „Wypłyń na głębię”

20240316_141036 (1)

Wiosenny turniej siatkówki

W sobotę 16 marca 2024 roku został rozegrany WIOSENNY TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH W SOSNOWCU. W tym roku rywalizowały między sobą reprezentacje: RODZICÓW, UCZNIÓW i ABSOLWENTÓW.

magnolia-2218788_1280

Już wkrótce w naszej szkole konkurs „Wiosna, Wiosenka. Ach! ”

Regulamin Szkolnego Konkursu Piosenki Wiosennej dla klas I-III „ Wiosna, Wiosenka . Ach! ” Postanowienia ogólne: a) organizatorem Szkolnego Konkursu Piosenki „Wiosna, Wiosenka. Ach !” jest Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnowcu ul. Kasztanowa 3A.

AS

Międzyszkolny konkurs recytatorski

Serdecznie zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów klas 1-3 do udziału w międzyszkolnym  konkursie recytatorskim Witajcie w naszej bajce.

logo_konkursliteracki

PODSUMOWANIE XV EDYCJI KONKURSU „WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ”

W tym mieście, w Wadowicach, wszystko się zaczęło. – te słowa św. Jana Pawła II znają chyba wszyscy, którzy pamiętają Papieża Polaka. Podobne słowa mógłby wypowiedzieć każdy – i starszy i młodszy – o miejscu, z którego pochodzi.

IMG_6536

Gala finałowa konkursu „Moja karnawałowa ekomaska”

12 lutego w naszej szkole gościliśmy wyjątkowe osoby – laureatów II edycji konkursu plastycznego „Moja karnawałowa ekomaska”. W tym roku w naszym konkursie wzięło udział 78 prac z 20 placówek oświatowych w Sosnowcu (10 przedszkoli i 10 szkół podstawowych).