Konkursy

giga

Ogólnopolski Konkurs Programistyczny

Drodzy Uczniowie, trwają zgłoszenia na Gigathon, czyli Ogólnopolski Konkurs Programistyczny dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

DSC07379

Niezwykła uroczystość w Katoliku

W piątek, 19 maja, miała w naszej szkole miejsce niezwykła uroczystość. Gościliśmy uczniów, którzy zwyciężyli w organizowanym przez Zespół Szkół Katolickich wraz z Parafią św. Tomasza Apostoła oraz Wydziałem Katechetycznym Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu konkursie „Wypłyń na głębię”. Uczniowie przybyli wraz ze swoimi nauczycielami – opiekunami, a także rodzicami.

union-jack-1027898_1920

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Speaker’s Corner

Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczennica klasy 7a, Aleksandra Muszak, została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Speaker’s Corner organizowanego przez II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. E. Plater w Sosnowcu. Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko językowych.

INFO_KATOLIK

Gratulacje dla naszych finalistów i laureatów

Z ogromną radością i prawdziwą dumą  informujemy, że Uczniowie naszej Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej zostali finalistami i laureatami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2022/2023.

instalogik

Finaliści InstaLogik

Z radością przekazujemy ostateczne wyniki InstaLogik 2022/2023 W tegorocznej edycji wzięło udział 24 uczniów z klas 4-8 KNSP. Wśród nich są Finaliści:

DSC_9014

Finał konkursu „Moja karnawałowa ekomaska”

21 lutego, w ostatni dzień karnawału w naszej szkole odbył się uroczysty finał konkursu plastycznego „Moja karnawałowa ekomaska”. Konkurs swoim zasięgiem objął wszystkie placówki przedszkolne i szkolne z terenu miasta. Młodzi sosnowiczanie mieli okazję wykazać się swoją kreatywnością, ale również ekologicznym zaangażowaniem.