Aktualności

Aktualności

 

tw2020-baner

oliwka

Najmłodsi uczniowie walczą o terapię genową- Oliwka Hyla Challenge

    Dziękujemy za nominację Pani Sołtys sołectwa Toporowice Annie Kolasińskiej. Uczniowie klas I-VI oraz Grono Pedagogiczne Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Kasztanowej 3A podejmują wyzwanie przystępując do Ogólnopolskiej akcji charytatywnej #OliwiaHylaChallenge – pompki i przysiady wykonane w szczytnym celu. Przystępujemy do walki o bardzo drogą terapię genową dla Oliwki!

logo_kuratorium

Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych

Informacje dotyczące organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2020/2021 – POBIERZ   Zasady organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2020/2021 POBIERZ  

20200918_093817

Tydzień Wychowania w naszej szkole

Zakończył się Tydzień Wychowania. Jego motto – „Budujmy więzi!” – jest zawsze aktualne i niesie przesłanie, byśmy dbali o tworzenie relacji, które będą mocne i oparte na tym, co najważniejsze – na miłości Boga i człowieka.

msza

Szkolna Msza święta

W najbliższą niedzielę  20 września 2020 roku  serdecznie zapraszamy społeczność Zespołu Szkół Katolickich w Sosnowcu do udziału w SZKOLNEJ MSZY ŚWIĘTEJ w Kościele pw. św Tomasza Apostoła w Sosnowcu.