Aktualności

Aktualności

 

 

dav

Spotkanie w ramach cyklu gościmy ciekawych ludzi

Spotkanie w ramach cyklu gościmy ciekawych ludzi. Wykład p.Krystiana Prusik – taternika, zdobywcy 7 tysiączników na temat wypraw wysokogórskich. Pokaz sprzętu alpinistycznego,ubioru i sposobu odżywiania w górach. Klasa 3a i 3 b.

F25D80FC-319D-4EAC-8F9B-863500E8D1A7

Awans do finału Mistrzostw Sosnowca w Piłce Nożnej chłopców

Dnia 10.10.19 odbyły się kwalifikacje do turnieju finałowego Mistrzostw Sosnowca w Piłce Nożnej chłopców rocznika 2007 i młodsi. Nasi młodzi piłkarze rozegrali cztery mecze, z których dwa wygrali, jeden zremisowali, a raz musieli uznać wyższość rywali. Po podliczeniu punktów awansowaliśmy do finałów z drugiego miejsca. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale.

dn_2019

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Człowiek jest wezwany, aby wykorzystując wszelkie dostępne siły urzeczywistniał własne powołanie i dobro innych”. (św. Jan Paweł II) Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Szanownej Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Zespołu Szkół Katolickich życzę radości płynącej z wypełniania życiowego powołania, wielu sukcesów w pracy oraz pełni rozwoju osobistego, sił i motywacji do wypełniania misji zadanej przez Boga.

20191011_065202

Święto Edukacji Narodowej

14 października to szczególny dzień w kalendarzu dla każdego nauczyciela. Wszyscy pracownicy oświaty obchodzą wtedy Dzień Edukacji Narodowej. Podobnie było w Naszej Szkole. 11 października br., uczniowie składali życzenia swoim nauczycielom. Dzień rozpoczął się uroczystą mszą świętą odprawioną w intencji nauczycieli, pracowników oświaty, katechetów i wychowawców. Ten dzień obchodzony był wyjątkowo uroczyście ze względu na…

zebranie

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy  15 października 2019 r. o godz. 17.00 na zebrania Rodziców uczniów klas I-V Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Kasztanowej 3A w Sosnowcu.  Konsultacje dla Rodziców z nauczycielami odbywają się w godz. 17.30- 18.30. Serdecznie zapraszamy 16 października 2019 r. o godz. 17.00 na zebrania Rodziców uczniów klas VI, VII, VIII Katolickiej Niepublicznej…