Świetlica

swietlica 2 (Copy)

 

Świetlica czynna jest w godz. 6.30-17.30

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

Procedury podczas pandemii Covid 19 obowiązujące w świetlicy Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Sosnowcu od 18 stycznia 2021

Zajęcia pozalekcyjne 2020_2021

KADRA ŚWIETLICA SZKOLNA

 

image0(2)

„Drzewka Szczęścia”

Na zajęciach plastycznych uczniowie wykonali piękne drzewka szczęścia, używając foremek od babeczek oraz słomek. Tymi pracami życzymy Państwu dużo szczęścia.

image0

„Kolorowanki”

Podczas porannych zajęć świetlicowych dzieci spędzają miło czas oraz rozwijają swoje zainteresowania.  Największą popularnością cieszą się prace plastyczne. Najchętniej wykonują kolorowanki.

20210125_153200

Piłka nożna

Na zajęciach odbywają się gry szkolne, uproszczone i właściwe. Doskonalona jest technika i taktyka gry. W zajęciach biorą udział uczniowie klas 1-5. Celem zajęć jest również integracja szkolna, zdobywanie ogólnej sprawności, poznanie zasad fair play i miłe spędzanie czasu po zajęciach szkolnych. Instruktorem piłki nożnej jest mgr Adrian Eliasz.

image2(1)

Walentynki w Szkole Podstawowej

14 lutego prawie na całym świecie obchodzi się wyjątkowe święto „Dzień Zakochanych” czyli „Walentynki”.  Patronem tego święta jest Św. Walenty.

zdj walentynki

Konkurs Walentynkowy

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie pt” WALENTYNKI 2021-NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WALENTYNKOWA”.

Bez tytułu

Nasza świetlica szkolna

Świetlica szkolna jest miejscem, w którym uczniowie mogą miło spędzić czas przed oraz po lekcjach.

20200227_131104

Świetlica to nasz dom

Celem działalności naszej świetlicy jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom po zajęciach lekcyjnych w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do wypoczynku, zjedzenia posiłku i odrobienia prac domowych. Staramy się, aby czas spędzony w świetlicy szkolnej także sprzyjał rozwijaniu zainteresowań dzieci oraz nadrabianiu zaległości w nauce. Oto niektóre formy zajęć w świetlicy: kółko szachowe z…