Grono pedagogiczne

Lista nauczycieli 2021/2022
Zespół Szkół Katolickich w Sosnowcu

 

dr Ambrożewicz Zbigniew KLO język polski, filozofia
dr Bajer Dorota SP język angielski
mgr Banaszek Ewa KLO matematyka
mgr Będkowski Krzysztof KLO matematyka
mgr Biernacka –Janus Anna SP edukacja wczesnoszkolna/język angielski
mgr Borzym Beata SP język polski SP pedagog szkolny
mgr Bromowicz Karol SP świetlica
mgr Burda Dorota SP i KLO surdopedagog
mgr Całka Paulina SP edukacja wczesnoszkolna
mgr Cieślik Mariusz SP język polski
mgr Cioch-Książek Iwona SP i KLO język polski, terapia pedagogiczna
mgr Czaja Paweł SP przyroda, SP i KLO wych.fiz.
mgr Dąbrowska Jarosława SP matematyka
mgr Domagała-Pępek Dorota KLO język polski
mgr Drobińska-Ślusarz  Marta SP i KLO język francuski i język hiszpański
mgr Frąckiewicz Katarzyna KLO język łaciński
mgr Gajda Małgorzata SP i KLO pedagog, logopeda
mgr Gałwa Ewa SP chemia
mgr Gnoińska-Szeliga Anna SP i KLO język angielski
s. mgr Honorata SP religia
mgr Imioł Teresa SP edukacja wczesnoszkolna
dr Jasiak-Fik Justyna SP świetlica
mgr Juszkiewicz-Płaza Agnieszka KLO chemia
mgr Kajdrowicz Irena SP świetlica
mgr Kapuścik Anna SP język polski
mgr Krotla Maria SP i KLO język angielski
dr Krusiec-Świdergoł Beata KLO biologia
mgr Kubala Bożena SP technika
mgr Lewandowski Roman SP i KLO wych. fiz.
mgr Majewska-Pyrkosz Ewelina SP i KLO informatyka
mgr Maroń Elżbieta SP matematyka
mgr Mazur Joanna SP i KLO język angielski
mgr Miodek-Wiktorzak Agnieszka SP historia, KLO podstawy przedsiębiorczości
mgr Musiałek Teresa SP edukacja wczesnoszkolna
mgr Muszyńska Magdalena SP język angielski
mgr Niedbał Maciej SP język angielski, koło teatralne
mgr Opuchlik-Polak Jolanta SP i KLO historia
mgr Ostapkiewicz Karolina SP edukacja wczesnoszkolna/język angielski
mgr Pałys Anna SP i KLO język niemiecki i język hiszpański
mgr Paruzel Alicja KLO język polski
mgr Pietrasiak Mariusz SP i KLO wych. fiz. SP i KLO edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Piwowar  Olga SP muzyka
mgr Rutkowska Magdalena SP i KLO język polski i język francuski
mgr Siudak Magdalena SP i KLO matematyka
mgr Skowronek Dorota KLO informatyka
mgr Spyra Sławomir SP i KLO matematyka
ks. mgr Surma Michał SP i KLO religia
mgr Synowiec Marta SP i KLO geografia
mgr Szczepanek-Głębocka Paulina SP biologia, LO biologia
mgr Szczepaniak Barbara SP edukacja wczesnoszkolna
mgr Szczerba Patrycja SP edukacja wczesnoszkolna
mgr Szwajcok Magdalena SP i KLO matematyka
mgr Szyjkowski Tomasz KLO język polski
mgr Staśko Agnieszka SP edukacja wczesnoszkolna
ks. mgr Tomala Szczepan SP i KLO religia
mgr Uchnast Zbigniew SP fizyka
mgr Warwas Ewelina SP świetlica
mgr Wesołowska Urszula SP matematyka
mgr Węglarz Marta SP i KLO język niemiecki
mgr Wieczorek Teresa KLO biologia
mgr Wilk-Abratańska Marta SP  język niemiecki
mgr Wnęk Mariusz SP i KLO WOS, pedagog szkolny, biblioteka
mgr Wolszczak Jolanta KLO język polski
mgr Zimoląg Małgorzata KLO fizyka
mgr Zygmunt Tomasz SP i KLO wych. fiz.
mgr Żak Kamila SP język angielski