Konkursy

20220614_113132

Podsumowanie konkursu „Duc in altum”

We wtorek,14 czerwca, w naszej szkole odbyło się kameralne podsumowanie XIII edycji konkursu „Wypłyń na głębię”. Na uroczystość przybyli Zwycięzcy konkursu wraz z Opiekunami oraz zaproszeni Goście – Pani Katarzyna Polaczkiewicz, przedstawiciel Wydziału Edukacji, i Gospodarze miejsca – ks. Kanonik Andrzej Domagała i Pani Dyrektor ZSK Małgorzata Gajda.

IMG-20220514-WA0006

Turniej siatkówki

W sobotni poranek odbył się coroczny Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Katolickich. Powracamy po dwóch latach przerwy spowodowanej obostrzeniami.  W tym roku poza zespołami rodziców, nauczycieli i uczniów udział wzięli również absolwenci naszej szkoły.

konkurs

Finalista XX Olimpiady Znajomości Afryki

Uczeń klasy 3 Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego- Maksym Trzebiński, zdobył tytuł Finalisty XX Olimpiady Znajomości Afryki– Misje, geografia, społeczeństwo, kultura i historia kontynentu. 

instalogik

Oficjalne zakończenie III edycji konkursu InstaLogik

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Uczestników, Rodziców i Nauczycieli na oficjalne zakończenie III edycji konkursu InstaLogik. Spotkanie odbędzie się w czwartek 7 kwietnia o godzinie 18:00 i będzie transmitowane na żywo na Youtube i Facebook.