Chcemy pomagać

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem SLA-3335-576047), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Wręczeniu paczki towarzyszyły ogromne emocje. Z ust całej bardzo szczęśliwej rodziny padło wiele miłych słów. Ogromny zachwyt słodyczami, plecakami i zabawkami-klockami. Pani Anna zachwycona ilością chemii: „O proszki ile ich jest nie starczy miejsca w łazience”. Książki również ucieszyły Panią Annę: „zabierzemy dziadziusiowi do szpitala bardzo się ucieszy”. „Mamusiu gdzie Ty to wszystko dasz?”.
Co chce przekazać wolontariusz?
Wszystkim darczyńcom na Pani ręce składam OGROMNE podziękowania za całe dobro, czas oraz nakłady finansowe jaki Państwo włożyli w przygotowanie paczki. Bardzo się cieszę, że mogłam być uczestnikiem tak pięknych chwil. Przy okazji składam najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt! Pełnych ciepła i radości.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi. Jesteśmy wdzięczni. Dziewczynki ofiarowały własnoręcznie wykonane rysunki w podziękowaniu za całe dobro okazane im rodzinie.

metka_SZP