Zajęcia dodatkowe

Nazwa kółka Kto prowadzi W jakich godzinach Kiedy (dzień tygodnia)
Kółko Matematyczne E. Maroń 14:25-15:15 Poniedziałek
Klasa IVc
Kółko matematyczne E. Maroń 13:35-14:20 Poniedziałek
Klasa IV d
Kółko matematyczne E. Maroń 7:10 – 7:55 Piątek
Kółko polonistyczne A.   Marciniec 14:30-15:10 wtorek
VIb
Kółko polonistyczne A.   Marciniec 14:30 – 15:10 poniedziałek
IV d    IVa
Kółko polonistyczne A.   Marciniec 8:00- 8:45 Poniedziałek
IV b
Kółko informatyczne E.Majewska-Pyrkosz 9:00 – 9:45 Sobota
Koło matematyczne „myślę logicznie – działam kreatywnie” M.Szwajcok 14:25 – 15:10 piątek
Kl. VI a VI b
Koło z j. niemieckiego M. Wilk- Abratańska 15:10-15:50 piątek
Kl.VI a VI b
Koło matematyczne M. Szwajcok 14:25-15:10 Czwartek
kl. III b
12:40- 13:25 czwartek
kl. III a
Zajęcia utrwalająco- rozwijające M. Karkocha 13:25 – 14:20 piątek
Koło przyrodnicze K. Stawiarska 7:10 – 7:55 wtorek
Koło techniczne B.   Kubala 7:10 – 7:50 Czwartek
Kółko teatralne 13:30-15:00 wtorek
Kl. I II III
Kółko teatralne 14:30-16:00 czwartek
Schola B.Pudys 13:30 – 15:00 Poniedziałek
Środa
Piątek / co 2 tygodnie/
Kółko biblijne Ks. Mariusz 14:30 Środa
Kl.  II III IV
Mensa M.Wojtalewicz 14:25-15:10 czwartek
J.angielski K. Ostapkiewicz 7:15 – 7:50 Środa
IV a b c
Kółko plastyczne E. Recław / I. Banasik 13:25-14:20 czwartek
Kl. I II III
Zajęcia break Dance  /płatne 70 zł miesiąc / p. Dariusz 14:30 środa
Zajęcia Capoeira 14:20 Piątek
/płatne 70 zł miesiąc /
Zumba 14:30 Poniedziałek
/płatne 70 zł miesiąc /
od wtorku 02.10.18 r. zajęcia Adriana Eliasza będą odbywać się:
Wtorek
15:40- 16:25   szachy kl. 4-6    Gr. I
16:25 – 17:10  tenis stołowy (wszyscy chętni)
Czwartek
14:45 – 15:30 piłka nożna (wszyscy chętni)
15:30 – 16:15 szachy kl. 4-6    Gr. II
16:15 – 17:00 tenis stołowy (wszyscy chętni)
Piątek
13:30 – 14:15 szachy kl 1-3    Gr. III (uczniowie, którzy chodzili na zajęcia w tamtym roku szkolnym)
14:20 – 15:05 szachy kl. 1-3   Gr. IV (nowi zawodnicy)
15:05 – 15:50 piłka nożna  (wszyscy chętni)