Zajęcia dodatkowe

Zajęcie Data Prowadzący
 Wspólne czytanie  czwartek godz. 13.25  mgr M. Karkocha

Zajęcie Data Prowadzący
 Zajęcia wspierające  piątek godz. 13.35-14.20  mgr T. Imioł
 Zajęcia wspierające  środa godz. 13.35-14.20  mgr B. Szczepaniak

Zajęcie Data Prowadzący
 Gimnastyka umysłu według Mensy  wtorek godz. 13.35-14.20  mgr E. Kołodziejczyk
 Gimnastyka umysłu według Mensy  wtorek godz. 13.35-14.20  mgr P. Szczepanek-Głębocka
 Gimnastyka umysłu według Mensy  wtorek godz. 13.35-14.20  mgr M. Wojtalewicz
 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  piątek godz. 12.30  mgr K. Ograbek
 Kółko z języka rosyjskiego  czwartek godz. 13.25  mgr K. Ograbek
 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  środa godz. 13.35-14.20  mgr W. Mastalerz
 Kółko dziennikarskie  piątek godz. 13.35-15.10  mgr W. Mastalerz

Zajęcie Data Prowadzący
 Ortografia  środa godz. 14.25-15.10  mgr A. Marciniec
 Stylistyka   środa godz. 14.25-15.10  mgr A. Marciniec
 Mega Misja  poniedziałek, czwartek godz. 14.00-14.45  mgr A. Marciniec
 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze zaj. techniczne  piątek godz. 7.15-7.55  mgr B. Kubala
 Kółko historyczne  poniedziałek godz. 15.10-15.55  mgr E. Cieślar
 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka  czwartek godz. 7.10-7.55  mgr M. Baszyńska
 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka  poniedziałek godz. 15.15-16.00  mgr E. Maroń
 Kółko przyrodnicze  poniedziałek godz. 14.25-15.10  mgr K. Stawiarska
 Koło historyczne  wtorek 15.10-16.00  mgr A. Miodek-Wiktorzak
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze/kółko z j.angielskiego środa godz. 7.10-7.55 mgr P. Zbieranek-Pietraszczyk
Kółko z języka francuskiego dla klas IVa,b,c środa godz. 14.20-15.10 mgr M. Rutkowska-Kowalska
Kółko z języka niemieckiego dla klas IV piątek godz. 14.00-14.45 mgr M. Wilk-Abratańska
Kółko z języka niemieckiego dla klas IV czwartek godz. 15.00-15.45 mgr M. Wilk-Abratańska
Kółko informatyczne poniedziałek godz. 7.10-7.55 mgr E. Majewska-Pyrkosz
Kółko biblijne środa godz. 16.00-16.45 ks. Arkadiusz Witkowski

ZAJĘCIA SPORTOWE
Sobota godz. 9.00-11.15  mgr R. Lewandowski
Sobota godz. 9.00-11.15  mgr M. Pietrasiak
Sobota godz. 9.00-11.15  mgr T. Zygmunt