Katolik dziękuje za udział w Dniu Otwartym

W imieniu Organu Prowadzącego, Dyrekcji oraz Nauczycieli serdecznie dziękujemy przyszłym kandydatom i ich rodzicom, opiekunom za udział w Dniu Otwartym. Cieszymy się, że mogliśmy Was gościć  w progach naszego Katolika. Mamy nadzieję, że ciekawie spędziliście czas, zwiedziliście szkołę, poczuliście jej atmosferę, porozmawialiście z naszymi nauczycielami i uczniami a także skorzystaliście z licznych, przygotowanych specjalnie dla Was atrakcji.

Dziękujemy też Uczniom i Rodzicom Naszej Szkoły za współpracę podczas „Dnia Otwartego”.  Cieszymy się, że to dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu mogliśmy pochwalić się efektami naszej wspólnej, codziennej pracy.

Bardzo liczna grupa wolontariuszy wzięła czynny udział w tym wyjątkowym dniu – „Dniu Otwartym”. Oprowadzając kandydatów, przyszłych uczniów szkół podstawowych i liceum oraz ich rodziców po szkole i klasach, przeprowadzając doświadczenia, prowadząc rozmowy i pokazując prezentacje wykazali się dużym profesjonalizmem. Nasi wolontariusze dzielili się nie tylko wiedzą, swoimi doświadczeniami, ale radością i życzliwością, która towarzyszy im każdego dnia w Naszej Szkole.

Dzień pełen emocji, uśmiechów i pozytywnej energii, wyjątkowy dzień, bo taki wyjątkowy właśnie jest Nasz Katolik 🙂 Dziękujemy raz jeszcze, że mogliśmy się z Wami spotkać. Mamy nadzieję, że dołączycie do Naszej Społeczności Szkolnej.

Wszystkie osoby, które nie skorzystały z udziału w Dniu Otwartym , a chcą uczyć się w Zespole Szkół Katolickich w Sosnowcu zapraszamy do naszej Szkoły od poniedziałku – piątku w godzinach od 8: 00 – 16:00.

DZIĘKUJEMY !!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej GALERII 🙂