Msza szkolna

W najbliższą niedzielę 10 maja 2020 roku  serdecznie zapraszamy społeczność Zespołu Szkół Katolickich w Sosnowcu do udziału w SZKOLNEJ MSZY ŚWIĘTEJ w Kościele pw. św Tomasza Apostoła w Sosnowcu.

10.05.2020 r. o godz. 10.00 zapraszamy chętnych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne starszych klas Szkoły Podstawowej oraz Liceum na Szkolną Mszę Świętą (SP klasy VI-VIII, Liceum).

10.05. 2020 o godz. 11.15 zapraszamy chętnych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej na Szkolną Mszę Świętą (SP klasy I-V).

W dalszym ciągu przeżywamy trudny czas pandemii koronawirusa. Tym niemniej życie powoli wraca do normy i stopniowo znoszone są kolejne ograniczenia. Ufamy, że w najbliższym czasie będziemy mogli brać udział w liturgii – Msza święta, nabożeństwa – tak jak to było przed epidemią. Według aktualnych przepisów w naszym kościele może przebywać jednocześnie 90 osób. Zapraszamy wszystkich serdecznie i przypominamy, że w kościele obowiązuje wszystkich zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki lub części odzieży. Prosimy o przestrzeganie tego zarządzenia w trosce o dobro innych!

Prosimy o zapoznanie się z Informacją o ilości wiernych w kościele pw. św Tomasza Apostoła w Sosnowcu.