Dla Licealistów „Przyszłość jest dziś”

Serdecznie zapraszam wszystkich licealistów na spotkanie warsztatowe online pt.: „Nasz wpływ na rozwój sztucznej inteligencji. Czego uczymy maszyny?”.

Jak sztuczna inteligencja zmienia nasze życie, a jaki my mamy na nią wpływ? Czy możemy w pełni zaufać nowym technologiom? Gdzie postawić granicę? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas warsztatów. Będziemy dyskutować o algorytmach, świadomym korzystaniu z nowoczesnych technologii i tworzeniu nowych rozwiązań w świecie sztucznej inteligencji. Poruszymy także temat uczenia maszynowego i powstających na jego bazie udogodnień, z których korzystamy każdego dnia.

Warsztaty są częścią programu edukacyjnego „Przyszłość jest dziś” realizowanego przez Kancelarię  Prezesa Rady Ministrów, NASK i Centrum Nauki Kopernik w ramach projektu „Kampanie edukacyjno-informacyjne”.

 

Już jutro 25 listopada 2021 o godz. 16.00 – 18.00 zapraszam na spotkanie warsztatowe. Formuła online (MS Teams) pozwoli dołączyć do wydarzenia z każdego miejsca – wystarczy komputer i dostęp do internetu. Każdy uczestnik powinien się logować ze swojego laptopa ze względu na formułę dyskusyjną wydarzenia. Link do wydarzenia >> Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

ose

mgr Ewelina Majewska Pyrkosz